Loučení

26. října 2012 v 12:43 | Miky |  Zápisník
Chybíš mi, chybíš mi, čemu se divíš?
Chybíš mi, chybíš mi, už zase mizíš.
Příliš krásná na to, aby znala opravdový milování.
Příliš krásná na to, aby uschla na mých vlhkých dlaních...

Milá P.,
Píšu Ti dopis, který si zřejmě nikdy nepřečteš. Dám ho do lahve a vhodím do moře. Ať si pluje svobodně ve volném prostoru někam daleko, tak jako odplula sis Ty. Zbývá nám ještě jedno jediné krátké setkání, a pak? Zmizíš navěky.

Znám Tě, no bude to už tak pět let. Už tehdy ses odlišovala od ostatních nejen svým půvabem a krásou, ale také srdečností a vtipností. Chytré poznámky, vtipné, ostré glosy, to bylo Tvoje. Když po Tobě někdo střílel slovami, dokázalas ho vždy uzemnit. Vždy, když jsi vešla do místnosti, sálala z Tebe jakási majestátnost. Ohromnost. Velkolepost. Jak moc jsem si přála mít Tvoji duši. Obdivovala jsem Tvoji paměť, kolik sis toho dokázala zapamatovat. Obdivovala jsem Tvou chytrost. Neměla obdoby. Obdivovala jsem Tě celou. Jsi velká osobnost. Na takové se nenaráží každý den. Bylo snadné mít Tě v oblibě...snad většina má Tě v oblibě. Ale dnes už nejde o oblibu. To, co Tys zanechala v mém srdci a mé mysli, nezanechalo příliš mnoho lidí. Jsi diamant, tak třpyť se pro radost ostatních dál. V mém srdci po Tobě zbude jen velká nezalepitelná díra. A taky místo, místo, které vždy bude patřit jenom Tobě. Možná jsem pro Tebe neznamenala moc, ale Ty pro mne všechno. Nesnesu pomyšlení na odchod.

Přeji Ti, abys dostala to, po čem v životě toužíš. Abys měla vždy při sobě lidi, které tam chceš mít. Musím to říct, ač nerada. Už se to totiž blíží. A až to bude pryč. Řeknu jen: Game over.

S láskou Michaela.

P.S.
Nothing's gonna change my love for you!
You ought know by now how much I love you!
One thing you can be sure of
I'll never ask for more than your love!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist